Raz Dwa Trzy to nowo powstały obiekt hotelowo – restauracyjny wybudowany w 2010 roku.

Doskonała lokalizacja Hotelu przy głównej trasie nr 5 PoznańWrocław, w odległości Leszno 5 km, Poznań około 70 km i Wrocław około 100 km czyni Hotel idealnym miejscem noclegowym jak i bardzo wygodnym przystankiem w trasie.

Słyniemy z jednej z najlepszych kuchni w okolicach Leszna 

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipinie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej.

 

BIZNES

Hotel Raz Dwa Trzy - ze względu na swoje położenie, bazę noclegową oraz zaplecze gastronomiczne, jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, sympozjów naukowych, narad i szkoleń.

 

Obiekt posiada cztery wielofunkcyjne sale konferencyjne, Salę Bankietową, która może pomieścić do 160 osób oraz Szklaną Salę - pomieszczenie w całości otoczone szybami - idealne do spotkań tematycznych. Pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt audiowizualny, (flipchart, tablica suchościeralna, ekran multimedilny, projektor multimedialny, laptop) umożliwiający prowadzenie spotkań o określonym charakterze szkoleniowo - naukowym bądź też prezentacji marketingowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą

tel. 726 54 54 54

marketing@razdwatrzy.com.pl

 

   

 

 

 

LIPNO ul. Leszczyńska 4 64-111 Lipno tel. +48 (65) 5340 202 fax. +48 (65) 5340 272 recepcja@razdwatrzy.com.pl

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipnie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej. Hotel na Grand Prix w Lesznie. Hotel na Międzynarodową Wystawę Psów w Lesznie. Doskonałe miejsce na Wesele w Lesznie.