Raz Dwa Trzy to nowo powstały obiekt hotelowo – restauracyjny wybudowany w 2010 roku.

Doskonała lokalizacja Hotelu przy głównej trasie nr 5 PoznańWrocław, w odległości Leszno 5 km, Poznań około 70 km i Wrocław około 100 km czyni Hotel idealnym miejscem noclegowym jak i bardzo wygodnym przystankiem w trasie.

Słyniemy z jednej z najlepszych kuchni w okolicach Leszna 

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipinie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej.

 

Atrakcje weselne

Od kilku lat organizujemy wesela. Obserwujemy najnowsze trendy i chętnie uświetnimy nimi Państwa wesele. Z przyjemnością podejmujemy nowe wyzwania.
Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? Oto kilka propozycji.

 

Bańki mydlane. Pierwszy taniec wśród bajkowej scenerii kolorowych baniek mydlanych? A może uświetnić moment podziękowań składanych Rodzicom? Niewątpliwie bańki mydlane znakomicie nadają się na jedną
i drugą okazję. Można je też wypuścić w dowolnym momencie wesela.


Fontanna Alkoholowa. Niech Wasi goście, długo wspominają, czerpane strumieniami toasty z imponującej fontanny alkoholowej - "za zdrowie Państwa Młodych ! ! !"


Animatorzy. Jeżeli szukacie atrakcji dla Waszych najmłodszych gości to chętnie pomożemy w znalezieniu profesjonalnych animatorów.


Taniec w chmurach.
Efektownie podświetlony dym sprawi, że zamiast tańczyć na tradycyjnym parkiecie Para Młoda płynie wśród chmur.


Pokaz barmański. Jeżeli chcecie Państwo uświetnić swoje wesele popisowymi pokazami barmańskimi to możemy udostępnić Państwu kontakty do profesjonalnych barmanów.


Fajerwerki. Sylwester to jedyna taka noc w roku... Wasze wesele to jedyna taka noc w Waszym życiu... Czy to nie najodpowiedniejsza okazja na imponujący pokaz sztucznych ogni?


Historia Waszej Miłości. Jeśli chcecie całej rodzinie opowiedzieć historię Waszej miłości przygotujemy dla Państwa prezentację z podkładem muzycznym. Zapewniamy sprzęt multimedialny.


Księga Pamiątkowa. Zapewniamy Państwu Ślubną Księgę Pamiątkową, która przez długie lata będzie Wam przypominała serdeczne życzenia Waszych Gości. Szklana sala - gdzie będzie znajdowała się księga podczas przyjęcia - jest doskonałym miejscem aby odetchnąć i zebrać myśli wśród radosnego zgiełku weselnego.


Pudełko na telegramy ślubne. Ozdobne pudełko na telegramy ślubne, które z pewnością zwolni
z dodatkowego obowiązku drużbę czy świadka, a Państwu pozwoli cieszyć się składanymi życzeniami.


Wybuchający balon. Duży balon napełniony małymi balonikami jest zawieszony nad parkietem. Efektownie pękający balon podczas pierwszego tańca, udekoruje parkiet sali małymi balonikami.

 

 

 

ZAPRASZAMY !
 

tel. 726 54 54 54

e-mail:
marketing@razdwatrzy.com.pl 

LIPNO ul. Leszczyńska 4 64-111 Lipno tel. +48 (65) 5340 202 fax. +48 (65) 5340 272 recepcja@razdwatrzy.com.pl

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipnie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej. Hotel na Grand Prix w Lesznie. Hotel na Międzynarodową Wystawę Psów w Lesznie. Doskonałe miejsce na Wesele w Lesznie.