Raz Dwa Trzy to nowo powstały obiekt hotelowo – restauracyjny wybudowany w 2010 roku.

Doskonała lokalizacja Hotelu przy głównej trasie nr 5 PoznańWrocław, w odległości Leszno 5 km, Poznań około 70 km i Wrocław około 100 km czyni Hotel idealnym miejscem noclegowym jak i bardzo wygodnym przystankiem w trasie.

Słyniemy z jednej z najlepszych kuchni w okolicach Leszna 

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipinie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej.

 

Śniadania

Śniadania w Hotelu Raz Dwa Trzy podawane zawsze w formie bufetu szwedzkiego od godziny 7:00 do 11:00
z bogactwem pozycji do wyboru.Z potraw na ciepło proponujemy: 

- kiełbasę zasmażaną;
- parówki;
- jajecznicę;
- bekon;
- tosty!

Dodatkowo:

- żółte sery;
- szeroki wybór wędlin;
- warzywa sezonowe
- twarogi;
- metka cebulowa;
- pasztety;
- sery topione;

- świeżo wypiekane pieczywo
- kawę, harbatę, soki

- płatki śniadaniowe
-mleko

 

Napoje:

-kawa
-herbatah
-soki

Śniadanie dla gości hotelu jest wliczone w cenę doby hotelowej. Zapraszamy równie
ż gości spoza  hotelu do skorzystania z naszej oferty. Koszt śniadania przy szwedzkim stole  wraz z aromatyczną kawą, dobrą herbatą i sokami owocowymi  bez ograniczeń to jedyne 19zł/osobę.


 

 

LIPNO ul. Leszczyńska 4 64-111 Lipno tel. +48 (65) 5340 202 fax. +48 (65) 5340 272 recepcja@razdwatrzy.com.pl

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipnie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej. Hotel na Grand Prix w Lesznie. Hotel na Międzynarodową Wystawę Psów w Lesznie. Doskonałe miejsce na Wesele w Lesznie.