Raz Dwa Trzy to nowo powstały obiekt hotelowo – restauracyjny wybudowany w 2010 roku.

Doskonała lokalizacja Hotelu przy głównej trasie nr 5 PoznańWrocław, w odległości Leszno 5 km, Poznań około 70 km i Wrocław około 100 km czyni Hotel idealnym miejscem noclegowym jak i bardzo wygodnym przystankiem w trasie.

Słyniemy z jednej z najlepszych kuchni w okolicach Leszna 

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipinie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej.

 

Sala Bankietowa

 
 
  • Znajdująca się na pierwszym piętrze pomieści do 200 osób. Goście bawią się i jedzą na jednej sali co daje komfort i wygodę dla wszystkich.
  • Doskonała lokalizacja, wyjątkowy wystrój wnętrz - zależny od okazji;
  • Klimatyzowana,  co umożliwia dobranie najbardziej komfortowej dla Państwa temperatury wnętrza;
  • Posiada niezależne wyjście na olbrzymi taras, który stanowić może idealne miejsce na przerwę;
  • Doskonałe miejsce na przyjęcie firmowe;
     
  • Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych - od małych spotkań po niezapomniane bale

 

Organizujemy:

   Spotkania noworoczne, eventy, imprezy integracyjne, konferencje, okolicznościowe

i tematyczne imprezy firmowe, warsztaty. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą

tel. 726 54 54 54

marketing@razdwatrzy.com.pl

 

 

 

LIPNO ul. Leszczyńska 4 64-111 Lipno tel. +48 (65) 5340 202 fax. +48 (65) 5340 272 recepcja@razdwatrzy.com.pl

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipnie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej. Hotel na Grand Prix w Lesznie. Hotel na Międzynarodową Wystawę Psów w Lesznie. Doskonałe miejsce na Wesele w Lesznie.