Raz Dwa Trzy to nowo powstały obiekt hotelowo – restauracyjny wybudowany w 2010 roku.

Doskonała lokalizacja Hotelu przy głównej trasie nr 5 PoznańWrocław, w odległości Leszno 5 km, Poznań około 70 km i Wrocław około 100 km czyni Hotel idealnym miejscem noclegowym jak i bardzo wygodnym przystankiem w trasie.

Słyniemy z jednej z najlepszych kuchni w okolicach Leszna 

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipinie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej.

 

Sale konferencyjne

Kompleks hotelowy posiada 3 wielofunkcyjne klimatyzowane sale konferencyjne

Liczba miejsc uzależniona jest od aranżacji sali. 

 

Nazwa Sali Powierzchni sali Max liczba miejsc
Sala konferencyjna nr 1+2 53,9 m2 50
Sala konferencyjna nr 3 41,2 m2 30
Sala konferencyjna nr 4 40,5 m2 40

 

Sale wyposażone są w:

  • bezpłatne łącze internetowe;
  • flipchart;
  • tablice suchościeralne;
  • ekran multimedialny;
  • projektor;
  • wygodne krzesła konferencyjne.

Na spotkania w małym gronie polecamy  Business Room - specjalnie wyodrębniony pokój w części restauracyjnej. Niezależnie czy charakter spotkania jest służbowy czy prywatny - podpisanie umowy, rozmowa kwalifikacyjna, spotkanie biznesowe - jeśli  wymaga dyskrecji, jeżeli potrzebują Państwo porozmawiać na osobności to będzie wprost idealne miejsce. Jeszcze w trakcie spotkania można poprosić o podanie kawy czy zjeść smaczny posiłek.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą

tel. 726 54 54 54

marketing@razdwatrzy.com.pl

 

 

 

LIPNO ul. Leszczyńska 4 64-111 Lipno tel. +48 (65) 5340 202 fax. +48 (65) 5340 272 recepcja@razdwatrzy.com.pl

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipnie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej. Hotel na Grand Prix w Lesznie. Hotel na Międzynarodową Wystawę Psów w Lesznie. Doskonałe miejsce na Wesele w Lesznie.