Raz Dwa Trzy to nowo powstały obiekt hotelowo – restauracyjny wybudowany w 2010 roku.

Doskonała lokalizacja Hotelu przy głównej trasie nr 5 PoznańWrocław, w odległości Leszno 5 km, Poznań około 70 km i Wrocław około 100 km czyni Hotel idealnym miejscem noclegowym jak i bardzo wygodnym przystankiem w trasie.

Słyniemy z jednej z najlepszych kuchni w okolicach Leszna 

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipinie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej.

 

Stypy

Prócz chwil radosnych tak miłym w naszym życiu, towarzyszą nam także chwile smutku i refleksji. Hotel Raz Dwa Trzy jest do Państwa dyspozycji także w cięzkich chwilach pożegnań i wspomnień o bliskich, których już z nami nie ma.

Zorganizujemy dla Państwa godne pożegnanie najbliższej osoby w spokojnej, miłej i nastrojowej atmosferze ze szczerym współczuciem i odpowiednią troską dla rodziny i najbliższych.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji tak przykrych dla Państwa spotkań, pozwala nam otoczyć Państwa profesjonalną opieką mając na uwadze kulinarną stronę przyjęcia. Przygotowana oferta stypy w Hotelu Raz Dwa Trzy jest połączeniem eleganckiej oprawy i serwisu z doskonałym menu uwzględniającym warunki finansowe rodziny.

Proponujemy menu zaczynające się od 25zł/os.

 

  

 

Zapraszamy serdecznie

Organizacja przyjęć:   

tel. 726 54 54 54  

marketing@razdwatrzy.com.pl 

 

LIPNO ul. Leszczyńska 4 64-111 Lipno tel. +48 (65) 5340 202 fax. +48 (65) 5340 272 recepcja@razdwatrzy.com.pl

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipnie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej. Hotel na Grand Prix w Lesznie. Hotel na Międzynarodową Wystawę Psów w Lesznie. Doskonałe miejsce na Wesele w Lesznie.