Raz Dwa Trzy to nowo powstały obiekt hotelowo – restauracyjny wybudowany w 2010 roku.

Doskonała lokalizacja Hotelu przy głównej trasie nr 5 PoznańWrocław, w odległości Leszno 5 km, Poznań około 70 km i Wrocław około 100 km czyni Hotel idealnym miejscem noclegowym jak i bardzo wygodnym przystankiem w trasie.

Słyniemy z jednej z najlepszych kuchni w okolicach Leszna 

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipinie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej.

 

Chrzciny

Chrzest to najważniejsze wydarzenie w życiu małego chrześcijanina. Uroczystość z nim związana jest okazją do rodzinnego spotkania i "przedstawienia" dziecka bliskim i krewnym. Tak radosne spotkanie powinno odbyć się w obiekcie idealnie przygotowanym do tego typu uroczystości. Gwarantujemy jedno z piękniejszych miejsc, wprost przeznaczonych dla celebrowania takich wydarzeń. Posiadamy profesjonalny personel, który zadba o najmniejszy szczegół i pomoże
w razie potrzeby.
.   

Proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia w jednej z 6 dostępnych sal.
 

Sala Bankietowa:
Jej odpowiedni podział naturalnie sprzyja organizacji zarówno mniejszych jak i większych uroczystości..

Szklana Sala:
Jesteśmy gotowi zapewnić Państwu również pełną niezależność w naszej najpiękniejszej sali mieszczącej maksymalnie do 40 osób z możliwością zamknięcia drzwiami szklanymi.

3 niezależne sale:
Do wyboru pozostawiamy Państwu jedną z czterch dostępnych sal, przeznaczonych dla grona od 13 do 40 osób.

Salka kameralna:
Mieszcząca się na parterze w częsci restauracyjnej przeznaczone dla maksymalnie 12 osób.
 

  • Każda Sala posiada niezależny zaawansowany system klimatyzacji;
  • Gwarantujemy pełną i indywidualną opiekę obsługi dla każdej rodziny;
  • Wygodny dojazd 5 min. od Leszna;
  • Olbrzymi parking.      

Zapraszamy serdecznie  

Organizacja przyjęć:    

tel. 726 54 54 54 

marketing@razdwatrzy.com.pl

 

 

 

LIPNO ul. Leszczyńska 4 64-111 Lipno tel. +48 (65) 5340 202 fax. +48 (65) 5340 272 recepcja@razdwatrzy.com.pl

 

Jeżeli szukają Państwo hotelu w Lipnie, w pobliżu miejscowości Leszno, nie ma lepszego miejsca na nocleg niż Raz Dwa Trzy. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 5 na trasie Wrocław-Poznań. Oferuje komfortowe warunki za przystępną cenę. To najlepsze noclegi w Lipnie, noclegi w okolicy miejscowości Leszno. Noclegi dla przedstawicieli handlowych, podróżujących służbowo oraz turystów. Świetna baza wypadowa do Boszkowa, Osiecznej. W pobliżu Sanktuarium w Górce Duchownej. Hotel na Grand Prix w Lesznie. Hotel na Międzynarodową Wystawę Psów w Lesznie. Doskonałe miejsce na Wesele w Lesznie.